Detox po zimě – způsoby, jak dát do pořádku tělo na jaro

Čištění toxinů v každém organismu může vypadat různé. Pokud se ptáte sami sebe, proč v zimních měsících máte pocit, masivní, Senna, stejně jako unavený, řešení je špatné problémem vašeho těla. Zimním období se snižuje metabolismus v těle není namáhání nečistot.

detox-organizmu

Na jeho podporu, a také rychlejší, jak se zbavit nebezpečných chemických látek, by se očistit. Techniky detoksykacyjnych jsou dietní ovoce a zeleniny, cvičení, terapie, přírodní byliny a také potravinových doplňků. Vyberte si něco pro sebe.

S příchodem jara se vrací motivaci, jak zhubnout, a také slunce zeptá na cvičení. Jak přesně mám pochopit, zda nebo ne, moje tělo přebytečné nečistoty?

Pokud na většinu těchto otázek odpovíte Ano, bude to jistě potvrdil, že vaše tělo potřebuje okamžité čištění:

 1. Cítíte se často přepracovaní?
 2. Máte problém se soustředit?
 3. Máte problémy se svažovat k spánku?
 4. Vaše nehty se snadno lámou, vlasy jsou nudné?
 5. Kouříte?
 6. Myslíte si, konzumovat alkohol?
 7. Běžně jíte červené maso?
 8. Nemusíte jako vůni vašeho těla?
 9. Máte gastrointestinální potíže, jako je nadýmání, a tak dále?
 10. Nohy, které se objeví statný a oteklé?
 11. Vaše pleť nevypadá zdravě? Máte vyrážku, místa, akné?

Kde jsou toxiny v těle?

Aby se zabránilo nečistoty není možné. Jsme nádechu je vzduch, a také „konzumovat“ jídlo. V případě, že buňky v našem těle, tam zlobí chemické reakce, naše tělo samo vytváří toxické látky. Samozřejmě, že naše rozložení, poukazuje na automatické čištění škodlivých látek, nicméně, vybudovala v průběhu zimní sezóny jsme mohli nahromadit co nejvíce těchto látek, že bez řádné pomoci vnitřních orgánů bude určitě mít možnost, aby je vyhnat. Přírodní čištění těla zůstává v močovém stejně jako dýchání. Nicméně, to je nedostatečné. Je to z toho důvodu doporučuje detoxikovat tělo několikrát za rok.

Kde jsou toxiny v těle

Jak můžete čistit tělo?

  • Dietní zelenina a ovoce – Je využít efektivně vyškoleni, stejně jako pečlivě vybral zeleniny a ovoce s nízkým glykemickým indexem. Jídla jsou založena na čistící dieta plán nesmí obsahovat více než 600 kalorií. V průběhu jeho aplikace nesmí pít kávu, čaj, alkohol, stejně jako kouření.
  • Pohyb podporuje tělo se čistí sám – Ne každý den, měli byste mučit sami sebe v klubu zdraví. Stačí, že každý den budete dělat drtí, v podřepu, ohýbání. V boji proti toxických látek fit cvičení v tělesné zdatnosti kluby – pilates, kalanetika nebo jóga. Mluvíme o tom, jak, aby se váš tep mnohem rychleji a stimulují kardio systému
  • Bylinná léčba je diuretikum a také detoksykacyjnie je další způsob, jak vytvořit přidělení systém-bylinné terapie. Připravit tinktury z bylin týkající se rezidenčních nemovitostí, čištění, stejně jako diuretika. Mezi jednu z nejčastěji využívaných jsou pampeliška, přeslička, stejně jako lopuch mnohem více. Čištění přírodní byliny je poměrně zdlouhavý, a také může trvat i několik měsíců. To je velmi důležité zvolit kombinace přírodních bylin, bytové nebo komerční vlastnosti, které nenechají jeden druhého.
  • Farmakologické stejně jako výživové doplňky, mezi volbami, čisté Lékárny nabízejí několik doplňků čištění. Obvykle je začleněn položky, které podporují výkonnost organismu, zlepšení fyzické kondice a také zachovat wellness.

Detoxikace organismu by měla pokračovat po dobu 2 týdnů, ale po několika dnech, měli byste opravdu cítit lépe. Čištění těla-je tato činnost položky, je třeba se spoléhat na dietní plán, stejně jako cvičení. Pouze důkladné úsilí by mohlo přinést kýžený efekt – rekonstrukce wellness a také pocit lehkosti.