Nejlepší způsoby, jak čistit tělo? – druhy kontaminujících látek, techniky

Jak čistit tělo? Tato otázka je položena lidí, které respektují jejich zdraví a wellness, stejně jako wellness. Očista je určen k odstranění z těla přebytečné metabolické položky vybudoval těžké kovy a jiné nebezpečné látky. Očista strava bohatá na vlákninu, flavonoidy, stejně jako bylinky činnosti. Organizované čištění těla vám umožňuje udržovat mladé lidi a vitalitu. Zjistit, jak si můžete očistit tělo.

Nejlepší způsoby, jak očistit tělo

Nejlepší způsoby, jak očistit tělo – typy kontaminantů

Naučit se, jak můžete očistit tělo, je nezbytné pochopit systém, jak toxinů v těle. Spolu s jídlem a nápoji spożytymi tělo dostane hodně sloučenin výsledky škodlivé. Mnoho z nich má osobnost litofilny (rozpustné v tucích), tak, také, je uložen v tuku a orgánech, jako jsou játra, ledviny, slezina, nadledvinky. Příklady těchto sloučenin jsou dioxiny a také polychlorované bifenyly, které jsou poskytovány do těla spolu s ryby (sleď, tuňák, losos, Pobaltí), maso a domácí zvířata. Jsou v rozporu s hormonální rovnováhy a také by mohlo snížit plodnost.

Plán stravy chudé na vlákniny, tj. ovoce a zeleninu a také celé zrno potraviny se přidá k události reziduí ve střevním traktu živin. Zalęgające fekální masy projít postup rozkladu, stejně jako fermentace, což vede k krve vyloučen sloučenin, které mohou mít nepříznivý dopad na zdraví a wellness. Běžně přispívají ke vzniku kovová chuť v ústech, migrény, které přicházejí s zácpa. V této situaci, měli byste zvážit, očista těla toxických látek.

Na denní bázi v téměř každé živé buňky organismu, zatímco mobilní dýchání v mitochondriích generuje náklady-volné radikály. Jejich nežádoucí v těle stane v průběhu zánětlivé procesy, popáleniny, opalování na slunci i v solária, kouřit, konzumovat alkohol. V rámci fyzické problémy, většinu nákladů a volných radikálů je neutralizowana využívající enzymy, vitamíny, antioxidanty, polyfenoly a také glutathion. Nicméně, strava je špatná v zelenině a ovoci vyvolává poškození buněk a buněk, rozvoji mnoha podmínek (kardiovaskulární, diabetes, neurologické).

Jak čistit tělo - metody

Jak čistit tělo – metody

Vhodně vyvážená strava, bohatá na zeleninu a ovoce, není nutné další čištění. Nicméně, v mnoha případech, jako proces snižování hmotnosti, léky, měli byste zvýšit využití potravin a nápojů je bohatá, stejně jako za druhé, pomoci očistit tělo.

Jak se očistit tělo? Politik, měli byste pochopit, je:

  • konzumují 5 jídel malé množství této chrání proti získání potravy do trávicího traktu;
  • pít hodně vody, v průměru, a (>> 1500 mg/l minerálních látek), vody zvyšuje močového systému plnění produktů metabolismu;
  • nápoj zelený čaj (min. 2 šálky denně), vzhledem k tomu, že to dává polyfenoly, které působí proti bezplatné radikály a podporovat detoksyfikacje těla;
  • konzumovat po celý den bylinné čaje na účinky (kopřiva, přeslička, Maceška) a také meduňka, máta peprná a také fenykl;
  • použití čerstvé příchutě, které napomáhají trávení proces;
  • v každém jídle patří některé druhy zeleniny, stejně jako ovoce, jsou zdrojem nejen vlákniny, která stimuluje střeva, ale polyfenoly, stejně jako vitamíny, anti-oxidant (petržel, brokolice, černý rybíz, citrusové plody);
  • nahradit pšeničný chléb (white), žitné nebo Grahamové, mají i více vlákniny;
  • na oběd nebo brunch denní wypijaj alkoholický nápoj, ovoce, zeleniny nebo mléka a ovoce;
  • nejezte žádné potraviny, jejichž začátky neznáte.

Pomocí výše uvedených doporučení vám určitě pomůže očistit tělo, stejně jako opravdu cítit lépe, stejně jako mnohem zdravější a vrátit se žít.